institucinė viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė

institucinė viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė
institucinė viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė statusas Aprobuotas sritis Finansai apibrėžtis Viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės būdas, kai valstybės ar savivaldybės institucijos funkcijoms priskirtą veiklą pagal valdžios ir privačiojo subjektų partnerystės ar koncesijų sutartis vykdo akcinė bendrovė ar uždaroji akcinė bendrovė (privatusis subjektas, jei vykdoma valdžios ir privačiojo subjektų partnerystės sutartis, arba koncesininkas, jei vykdoma koncesijų sutartis), kurios akcijų dalis priklauso valstybei ar savivaldybei. atitikmenys: angl. Institutionalised Public-Private Partnership šaltinis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 2 ir 19 straipsnių papildymo įstatymas (Žin., 2010, Nr. 158-8020)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • Institutionalised Public-Private Partnership — institucinė viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė statusas Aprobuotas sritis Finansai apibrėžtis Viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės būdas, kai valstybės ar savivaldybės institucijos funkcijoms priskirtą veiklą pagal valdžios ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • investicijų projekto galimybių studija — statusas Aprobuotas sritis Finansai apibrėžtis Detali techninė, finansinė, ekonominė ir institucinė investicijų projekto įgyvendinimo remiantis viešojo ir privačiojo sektorių partneryste analizė. šaltinis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”